Turbo kužely

Turbo kužely V této kategorii není žádné zboží.

Duralový kužel pro sklopné vrtule typ "Turbo" má centrální otvor, který umožňuje vstup chladícího vzduchu k motoru, tento unašeč pro sklopné vrtule je vhodný zejména pro elektrovětroně. Podle Vašeho požadavku si můžete vybrat rozměry kužele, průměr osy motoru, rozteč čepů. Rozteč čepů ovlivňuje celkový průměr vrtule a má proto na zatížení motoru...

Duralový kužel pro sklopné vrtule typ "Turbo" má centrální otvor, který umožňuje vstup chladícího vzduchu k motoru, tento unašeč pro sklopné vrtule je vhodný zejména pro elektrovětroně. Podle Vašeho požadavku si můžete vybrat rozměry kužele, průměr osy motoru, rozteč čepů. Rozteč čepů ovlivňuje celkový průměr vrtule a má proto na zatížení motoru velký vliv. Vyrábějí se v rozměrech 30 mm, 32 mm, 34 mm, 36 mm, 38 mm, 40 mm, 42 mm, 45 mm, 50 mm a speciální 40 mm, 45 mm. 

Zobrazit

Podkategorie

  • Turbo kužely s kleštinou
  • Turbo kužely s " Z "...

    Duralové kužely TURBO-Z s centrálním otvorem, pro lepší chlazení motoru, jsou vhodné pro rychlé a soutěžní elektrovětroně. Přesazení čepů unašeče Z-verze mimo osu hřídele motoru, zlepší přiklopení vrtulových listů k trupu, tím se sniží aerodynamický odpor sklopené vrtule. Doporučujeme použít vrtulové listy Aeronaut Cam-carbon. Vyráběné rozměry 30 mm, 32 mm, 40 mm, 45 mm a 50 mm. Můžete si zvolit průměr kleštiny a kolík 2 mm nebo 3 mm pro uchycení vrtule.